Gorenje MO20A3W


Микробранова печка · MO20A3W
Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay, Повеќе начини на готвење, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 451 mm, Висина: 257 mm

6,490 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO20A3W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close