Gorenje MO20E1B


Микробранова печка · MO20E1B
Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 451 mm, Висина: 257 mm

5,990 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO20E1B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close