,

Gorenje RK6191ES4


Комбиниран фрижидер · RK6191ES4
Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 314 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm

23,490 ден

Пространата фиока CrispZone е дизајнирана да ги зачува хранливите материи и да ја продолжи свежината на вашата храна. Ниската температура го продолжува квалитетот на вашата храна.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje RK6191ES4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close