, ,

ST CF-111WM


ST CF-111WM
Superior Technology
Хоризонтален замрзнувач
Капацитет 99л
Механички контроли
Прилагодување на температурата со термостат
Лесен ентериер за чистење
Бучност 42dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 174kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxДxВ56.5×52.3×85 цм

9,999 ден

ST CF-111WM
Superior Technology
Хоризонтален замрзнувач
Капацитет 99л
Механички контроли
Прилагодување на температурата со термостат
Лесен ентериер за чистење
Бучност 42dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 174kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxДxВ56.5×52.3×85 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST CF-111WM”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close