VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04502VCF WH


Плоча за готвење: 4

Материјал на горната плоча: Стакленокерамичка

Материјал на плочата за управување: Бел метал

Материја на бочните страни: Бел метал

Поклопец: Метал

Максимална температура на печката: 250

Број на начини за печење: 3

Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло

Тип на печката: вентилаторска

Тип на шпорет: самостоечки

Гаранција: 36 месеци

15,490 ден

Vivax шпоретите се со модерен изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Сите шпорети се создадени според потребите на едно семество за едноставно користење и се вклопуваат во секоја кујна. Економични и лесни за користење овие шторети се вистинскиот избор за вас!

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04502VCF WH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close