VIVAX HOME Машина за миење садови DW-601242B


VIVAX HOME Машина за миење садови DW-601242B
Енергетска класа: E
Псотавување на производот: Самостоечка
Капацитет: 12 комплети
Димензии (ДхШхВ): 59,8x60x84,5cm

17,590 ден

VIVAX HOME Самостоечка Машина за миење садови DW-601242B е одличен исбор за вашата кујна бидејќи има одличен капаците од 12 коплети за перење, има 4 програми, меѓу кои брзо перење и EKO програм кој ви штеди енергија и време, а интезнивниот програм на миење пак ви е идеален за одлично измивање на многу замастени садови лонци и тави. Електронско управување, боја бела. ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME Машина за миење садови DW-601242B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close