VIVAX HOME Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS


VIVAX HOME WDF-1408D616BS Машина за перење и сушење Енергетска класа за перење: А Капацитет: 8kg Капацитет на сушење: 6kg Бр. на вртежи: 1400 Мотор: Стандарден Гаранција: 36 месеци Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm

26,990 ден

VIVAX HOME WDF-1408D616BS Машина за перење и сушење Енергетска класа за перење: А Капацитет: 8kg Капацитет на сушење: 6kg Бр. на вртежи: 1400 Мотор: Стандарден Гаранција: 36 месеци Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close