VIVAX HOME WFL-140714B , 7kg, 1400 врт./min, 15п. А+++/E Машина за перење


VIVAX HOME WFL-140714B Голема врата Машина за перење
Енергетска класа: А+++/E
Капацитет: 7 kg
Бр. на вртежи: 1400
Мотор: Стандарден
Гаранција: 36 месеци
Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

17,490 ден

VIVAX HOME WFL-140714B Голема врата Машина за перење
Енергетска класа: А+++/E
Капацитет: 7 kg
Бр. на вртежи: 1400
Мотор: Стандарден
Гаранција: 36 месеци
Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME WFL-140714B , 7kg, 1400 врт./min, 15п. А+++/E Машина за перење”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close