-12%

Vivax MO-4003B Мини шпорет


Vivax MO-4003B Мини шпорет. Моќност 1500W. Капацитет 40l, 2 плочи 1000W + 1500W, променлив термостат 0-320°C, тава за печење, решетка. Гаранција 12 месеци.

5,490 ден 6,249 ден

Мини шпорет

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vivax MO-4003B Мини шпорет”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close