Vivax TTL-112 Ладилник во висина на работна плоча


Карактеристики на Vivax TTL-112 Ладилник во висина на работна плоча. Нето зафатнина на ладилникот: 112 lit, 3 стаклени полици во ладилникот, стаклена фипока, променлив смер на отварање на вратата, димензии: 50,1x54x84,5 cm, енергетска класа: A+, гаранција: 60 месеци.

9,990 ден

Карактеристики на Vivax TTL-112 Ладилник во висина на работна плоча. Нето зафатнина на ладилникот: 112 lit, 3 стаклени полици во ладилникот, стаклена фипока, променлив смер на отварање на вратата, димензии: 50,1x54x84,5 cm, енергетска класа: A+, гаранција: 60 месеци.

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vivax TTL-112 Ладилник во висина на работна плоча”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close