Машина за садови Favorit F45-Y15 S A++


Димензии В/Ш/Д 85/45/60
Максимален капацитет 10 сетови
Програми 6
Брз програм 30 мин на 40 °C
Енергетска класа А++
Копче за половично полнење

15,800 ден

Димензии В/Ш/Д 85/45/60
Максимален капацитет 10 сетови
Програми 6
Брз програм 30 мин на 40 °C
Енергетска класа А++
Копче за половично полнење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Машина за садови Favorit F45-Y15 S A++”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close