Микробранова печка Favorit MBP20 Silver


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 L ЈАЧИНА: 700W РЕГУЛАЦИЈА: 5 НИВОА МЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕ: 35’ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛОТО: 25,5MM СИГНАЛ ЗА КРАЈ БОЈА: СИВА ДИМЕНЗИИ (В*Ш*Д) 25,82/43,95/35,5 CM НЕТО/БРУТО ТЕЖИНА: 10,2/11,2 KG НАПОН 230V/50HZ ПРИКЛУЧОК: VDE PLUG

5,300 ден

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 L ЈАЧИНА: 700W РЕГУЛАЦИЈА: 5 НИВОА МЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕ: 35’ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛОТО: 25,5MM СИГНАЛ ЗА КРАЈ БОЈА: СИВА ДИМЕНЗИИ (В*Ш*Д) 25,82/43,95/35,5 CM НЕТО/БРУТО ТЕЖИНА: 10,2/11,2 KG НАПОН 230V/50HZ ПРИКЛУЧОК: VDE PLUG

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Микробранова печка Favorit MBP20 Silver”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close