Gorenje MO20E1W


Микробранова печка · MO20E1W
Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 451 mm, Висина: 257 mm

5,590 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO20E1W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close