,

фрижидер FAVORIT L2653


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 144/54/60 CM

ВОЛУМЕН 253/250 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

БОЈА БЕЛА/СИЛВЕР

НИВО НА БУЧНОСТ 43 DB

14,300 ден

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 144/54/60 CM

ВОЛУМЕН 253/250 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

БОЈА БЕЛА/СИЛВЕР

НИВО НА БУЧНОСТ 43 DB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “фрижидер FAVORIT L2653”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close