-3%

Bosch KAN93VIFP


Опис:
KAN93VIFP e seria 4, A++ ен. класа,side by side фрижидер
NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
Ентериер со метални апликации
LED внатрешно осветлување
Електронско регулирање на температурата, точно дигитално прикажување
Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
Врата: од нерѓосувачки челик, AntiFingerprint, страници: сива боја

Ладилник дел:
SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
5 безбедносни полици од калено стакло
MultiAirflow sistem
Систем за свежина:

2 х MultiBox фиоки на шини: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
Замрзнувачки дел:

Мраз и вода: IceTwister
NoFrost: целосна заштита од создавање на лед

Број на провидните фиоки за замрзнување: 2
Број на полици за складирање на вратата: 5
Календар за замрзнати производи
Технички информации:
Вкупен корисен волумен: 580 л.
Употреблив волумен ладење дел: 372 л.
Употреблив волумен **** замрзнувач: 208 л.
Капацитет на замрзнување: 12 kg / 24 часот
Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa
Климатска класа: SN-T
Емисија на бучава: 42 dB (A) re 1 pW
Годишна потрошувачка на енергија: 413kWh

Димензии (В х Ш х Д): 179 x 91 x 71

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. F

115,900 ден 119,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch KAN93VIFP”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close