-7%
,

Bosch KGV39VLEAS


Опис:

KGV39VLEAS e seria 4, A++ ен. класа,самостоен фрижидер со VitaFresh фиока
Low Frost-иновативна технологија на одмрзнување која штеди енергија со тивка работа на моторот
Ентериер со метални апликации
LED внатрешно осветлување во ладилникот

FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
Електронско регулирање на температурата
Врати: inox-look, страници: сребрена боја
Ладилник дел:

Автоматско одмрзнување во ладилникот
Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
5 сигурносни полици од калено стакло, од кои 1 полица е EasyAccess

EasyAccess-полица на лизгач
Држач за шишиња -хромиран,елегантен

Систем за свежина:
VitaFresh фиока со прилагодлива влажност – овошјето и зеленчукот остануваат свежи подолго
Замрзнувачки дел:
Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
2 полици за замрзнати производи, од која 1 е BigBox
BigBox: голема фиока во замрзнувачот
Календар за замрзнати производи
Технички информации:
Вкупен корисен волумен: 343 л.
Употреблив волумен ладење дел: 249 л.
Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
Капацитет на замрзнување: 4,5 kg / 24 часот
Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 часa
Климатска класа: SN-T
Емисија на бучава: 39 dB (A) re 1 pW
Годишна потрошувачка на енергија: 233 kWh

Димензии (В х Ш х Д): 201 x 60 x 65

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Отворање на вратата десно,може да се смени

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. E

42,900 ден 45,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch KGV39VLEAS”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close