-10%
,

Bosch SMV24AX02E


Опис :

SMV24AX02E e seria 2, A+ ен.класа потполно вградна м. за садови 60см.- Silence

Капацитет : 12 комплета

Бучавост : 50 dB(A) re 1 pW

varioSpeed – дo 50% побрзо перење

InfoLight: црвеното светло на подот покажува дали машината за миење садови е вклучена

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Програми/Функции:

Бр.програми 4 : Интензивно 70 °C,Eco 50 °C, Стакло 40 ° C ,Нормално 65 ° C

Број на температури : 4

Број на посебни функции : 2

varioSpeed – дo 50% побрзо перење

Екстра сушење, прилагодено за сушење пластика

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

InfoLight: црвеното светло на подот покажува дали машината за миење садови е вклучена

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 102 kWh

Систем на корпи во машината:

Преклопни делови во горната корпа (2x)
Променлива корпа за прибор за јадење во долната корпа
Држач за чаши во горната корпа

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. F

27,900 ден 30,900 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch SMV24AX02E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close