-7%
,

Bosch SPI2HKS59E


Опис :

SPI2HKS59E e seria 2, A+ ен.класа полу вградна м. за садови – Home Connect

Капацитет : 9 комплета

Бучавост : 46 dB(A) re 1 pW

SilenceProgram: тивка работа на машината од 43 dB

DuoPower: две прскалки на горната корпа за оптимална дистрибуција на водата

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Програми/Функции:

Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Тивок 50 °C, 1h 65 °C, Favourite

Број на температури : 5

Број на посебни функции : 3

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)

Екстра сушење, прилагодено за сушење пластика

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

Можност за одложен старт : 1-24 часа

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 70 kWh

Систем на корпи во машината:

Преклопни делови во долната корпа (2x)
Корпа за додатоци во горната корпа
Корпа за прибор за јадење во долната корпа
Чување на шољи во горната корпа (2x)

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. E

41,900 ден 44,900 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch SPI2HKS59E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close