Favorit – ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ F1005N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84/48/56 CM

ВОЛУМЕН
БРУТО 64 L / НЕТО 63 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
P600

БОЈА
БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ПОЛИЦА ЗА МРАЗ

ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ

ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
168 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧАВОСТ
43 DB

10,400 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit – ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ F1005N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close