Favorit МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ E60-A1FN


ДИМЕНЗИИ
В/Ш/Д 85/59,8/59,8

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ
13 СЕТА САДОВИ

ПРОГРАМИ
7

МИНИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ

БРЗ ПРОГРАМ
30 МИН. НА 40 °C

КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО (1/2) ПОЛНЕЊЕ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
Е

КЛАСА НА СУШЕЊЕ
A

БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА
49 DB

ОДЛОЖЕН СТАРТ
1, 2, 3…..24ЧАСА

ЕДЕН ЦИКЛУС
4.5Л ДО 9 Л ВОДА СООДВЕТНО НА ПРОГРАМАТА

СУПЕР БРЗ И ЧИСТ ПРОГРАМ 50’ НА 65 С°

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ECO ПРОГРАМА)
0,91 KWH

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ГОДИШНО)
261 KWH

ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА

ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА

ЗАШТИТА НА ГРЕАЧОТ

БОЈА
БЕЛА/ИНОКС

СКРИЕН ГРЕАЧ

МЕТАЛЕН ФИЛТЕР

ON/OFF КОПЧЕ

START/PAUSE КОПЧЕ

ИНДИКАТОР ЗА КРАЈ НА ПРОГРАМАТА

ИНДИКАТОРИ ЗА ФУНКЦИЈАТА МИЕЊЕ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ

ДЕТСКА ЗАШТИТА

ПОСЕБНА ОПЦИЈА ЗА МИЕЊЕ СО ТАБЛЕТИ HIGIENE 75C ; INTENSIVE 65 C ; МИЕЊЕ НА ПАРЕА

16,700 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ E60-A1FN”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close