,

Favorit МИНИ ШПОРЕТ MO-42W (БЕЛ)


КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА БРУТО ВОЛУМЕН 42L
НЕТО ВОЛУМЕН 36,6L

БОЈА
БЕЛА

2 ЕЛЕКТРИЧНИ ГРЕЈНИ ПЛОЧИ
(∅ 180 + ∅ 145)

1 ГРЕЈНА ПЛОЧА
∅ 145 (1000 W)

ЕМАЈЛИРАНА ПОВРШИНА

СИЈАЛИЦА ВО РЕРНА

0+3 ФУНКЦИИ НА РЕРНА

ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ

ФУНКЦИЈА ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ

ФУНКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА

ДУПЛО СТАКЛО НА ВРАТА ОД РЕРНА

ДОДАТОЦИ
1 ТЕПСИЈА + 1 РЕШЕТКА

ГОРЕН ГРЕАЧ
650 W

ДОЛЕН ГРЕАЧ
650 W

6,400 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit МИНИ ШПОРЕТ MO-42W (БЕЛ)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close