,

Favorit ФРИЖИДЕР СО КОМОРА R 1001N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
82,1/48/50 CM

ВОЛУМЕН
БРУТО 91L / НЕТО 88 L

ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН
73/8 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
Р600

БОЈА
БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА

ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА

ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА

ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
113 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧАВОСТ
43 DB

9,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ФРИЖИДЕР СО КОМОРА R 1001N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close