FAVORIT 80L TE80B20


КАПАЦИТЕТ 80 L
ТИП НА КОНТРОЛА МЕХАНИЧКИ НА ДОЛНИОТ ДЕЛ ОД БОЈЛЕРОТ
ДИМЕНЗИИ 427 Х 872 MM
ТЕЖИНА (НЕТО/БРУТО) 23/25 KG
МОЌНОСТ 220-240V; 50 HZ
ТЕРМОСТАТ 0-85 C°
ТЕРМОЗАШТИТА ПРОТИВ ПРЕГРЕВАЊЕ 100 C°
ТЕРМОМЕТАР √
ГРЕЈНА МОЌНОСТ 1980 W
КЛАСА (EU) C
РАБОТЕН ПРИТИСОК 6 BAR

7,300 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FAVORIT 80L TE80B20”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close