Gorenje BM201AG1X


Микробранова печка со грил · BM201AG1X
Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay, Повеќе начини на готвење, Број на инфра греjачи: 1, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 388 mm

12,990 ден

Вградна техника, Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje BM201AG1X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close