Gorenje DP7B


Енергетска класа: B, Капацитет на сушење: 7 kg, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

17,990 ден

Машини за сушење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje DP7B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close