,

Gorenje FH401CW


Gorenje FH 401 CW
Хоризонтален Замрзнувач
Бела боја
Нето капацитет: 385 Литри
Голем сад за зеленчук и овошје
2 корпи
Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
Заклучување на вратата
Електронско управување
Бучност: 39dB(A)
Енергетска класа A+
Димензии (Ш x В x Д): 130 x 85 x 74 cm

20,990 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje FH 401 CW, Хоризонтален Замрзнувач , Бела боја, Нето кап
Достапност:
Шифра: 73471
Гаранција (дена): 1830

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje FH401CW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close