,

Gorenje FH21FPW


Gorenje FH21FPW
Хоризонтален Замрзнувач
Бела боја
Нето капацитет: 198 Литри
Заклучување на вратата
4 тркалца
Механичко управување
2 корпи
ЛЕД осветлување
Freeze protect -15C Оптимални перформанси дури и при ниски температури
Енергетска класа A+
Димензии (Ш x В x Д): 80.2 x 85.4 x 55.9 цм

13,990 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje FH21FPW, Хоризонтален Замрзнувач , Бела боја, Нето капац
Гаранција (дена): 1830

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje FH21FPW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close