,

Gorenje R619FEW5


Ладилник · R619FEW5
Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 398 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 1850 mm

26,990 ден

Вентилаторскиот систем го дистрибуира водухот за да обезбеди еднаква температура во целиот фрижидер. Ова го унапредува ладењето и спречува создавање роса или кондензација, и на тој начин одржува оптимална средина за долготрајна свежина на сите видови намирници.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje R619FEW5”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close