, ,

ST SFZ-247WH


ST SFZ-247WH
Superior Technology
Вертикален замрзнувач
бела боја
Капацитет 168л
6 транспарентни фиоки
Механичка контрола на температурата
ЛЕД осветлување
Нова Ф енергетска класа
Димензии 143x55x57цм

13,999 ден

ST SFZ-247WH
Superior Technology
Вертикален замрзнувач
бела боја
Капацитет 168л
6 транспарентни фиоки
Механичка контрола на температурата
ЛЕД осветлување
Нова Ф енергетска класа
Димензии 143x55x57цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST SFZ-247WH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close