,

Gorenje R615FEW5


Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 271 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 1450 mm

18,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje R615FEW5”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close