,

Gorenje GE5A21WH


Gorenje GE5A21WH
Електричен шпорет со стаклен капак
Бела боја
4 Електрични плочи за готвење
Капацитет 68 Литри
6 функции
Ергиномски копчиња
HomeMade облик за рамномерно печење
Пица функција
PerfectGrill Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
Решетка
Длабока емајлирана тава
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
Самочистење со Aquaclean функција
Енергетска класа A
Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594 мм

13,990 ден

Gorenje GE5A21WH
Електричен шпорет со стаклен капак
Бела боја
4 Електрични плочи за готвење
Капацитет 68 Литри
6 функции
Ергиномски копчиња
HomeMade облик за рамномерно печење
Пица функција
PerfectGrill Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
Решетка
Длабока емајлирана тава
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
Самочистење со Aquaclean функција
Енергетска класа A
Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594 мм

Категории ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GE5A21WH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close