Gorenje GS520E15W


Енергетска класа: A++ (A-20%), Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 448 mm, Висина: 845 mm

18,990 ден

Gorenje GS520E15W
Самостоечка Машина за миење садови
Боја Бела
Капацитет 9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35
3 во 1 таблета функција – вашата машина за миење садови автоматски ќе го прилагоди циклусот на миењето и ќе го изостави средството за плакнење
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Сервисна дијагностика
Внатрешност од нерѓосувачки челик
Целосен Aqua Stop
Енергетска класа: A++ (A-20%)
Димензии (Ш x В x Д): 448 x 845 x 600 mm (45cm)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GS520E15W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close