,

Gorenje GV561D10


Машини за садови · GV561D10
Енергетска класа: A+++, TotalDry, автоматско отворање на вратата, Инвертер PowerDrive мотор, Број на корпи: 3, Начин на поставување: Целосно вграден, Ширина: 448 mm, Висина: 815 mm

26,990 ден

Gorenje GV561D10
Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР
45цм
11 комплети
5 програми
5 температури на миење 65/60/55/50/45
Total Dry автоматско отворање на вратата
3 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Максимална температура на влезната вода 60C
Click-Clack системот ќе обезбеди повеќе простор за миење садови со различни димензии
Тајмер за одложено миење до 24 часа
Функција за таблета 3 во 1
Програма за брзо миење Speed Wash
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
Бучност 47 dB
Потрошувачка на вода 9.5 l
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.74 kWh
Енергетска класа A+++
Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GV561D10”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close