Gorenje MO 20 E1W


Gorenje MO 20 E1W
Микробранова печка Essential линија
Бела боја
Mоќност 800W
Волумен: 20 Литри
Механичко управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

5,299 ден

Gorenje MO 20 E1W
Микробранова печка Essential линија
Бела боја
Mоќност 800W
Волумен: 20 Литри
Механичко управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO 20 E1W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close