, ,

Gorenje N61EA2W4


NoFrost Plus
Комбиниран фрижидер · N61EA2W4
Енергетска класа: A++, Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење), Вкупен нето капацитет: 302 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm

27,990 ден

Еден од најдобрите системи за ладење на пазарот, вграден во замрзнувачот, спречува таложење на мраз и со тоа ја намалува потрошувачката на енергија. Како резултат, користењето на просторот за складирање храна е оптимизирано, а одмрзнувањето и чистењето на внатрешноста веќе не е потребно. Пакетите или парчињата замрзната храна нема да се лепат едни на други, така што храната во замрзнувачот ќе биде уредна и чиста.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje N61EA2W4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close