-13%
, ,

SAMSUNG RB34T671FSA / EK


SAMSUNG RB34T671FSA/EK
Комбиниран фрижидер со долна комора
Graphite INOX
ЛЦД Дисплеј
Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
ЛЕД Осветлување
Реверзибилна врата
Фиока за овошје и зеленчук
Аларм за отворена врата
18 часа автономен режим на работа
Бучност 35 dB
Енергетска класа А+
Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно
Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
R600 Гас
ВxШxД 1853x595x658 мм

30,499 ден 34,999 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34T671FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Gra
Гаранција (дена): 1830

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “SAMSUNG RB34T671FSA / EK”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close