-7%

Samsung WW80T534DAE1S7


SAMSUNG WW80T534DAE1S7
Машина за перење алишта
Бела
Црна врата
8кг запремнина на барабанот
1400 вртежи/мин
DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ
ЛЦД Дисплеј
Вграден WiFi и можност за поврзување со SmartThings апликација
20 програми
АВТОМАТСКИ ДИСПАНЗЕР за детергент и омекнувач
Eco Bubble технологија
Функцијата Bubble Soak помага да се отстрани широк спектар на тврдоглави дамки како крв чај вино шминка и трева
Циклусот на Хигиенска пареа го подобрува квалитетот на чистењето на твоето перење без претходни третмани
Smart Check дијагностика
Last memory
Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
Тајмер
Child lock
StayClean фиока
Потрошувачка на вода по циклус:48L
Потрошувачка на енергија 100 циклуси:55kWh
Ниво на бучава:49/72dB
Нова Б енергетска класа
ВхШхД 850x600x550 mm

32,499 ден 34,999 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW80T534DAE1S7, Машина за перење алишта, Бела, Црна врат
Гаранција (дена): 1830

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Samsung WW80T534DAE1S7”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close