, ,

ST CF-151WM


ST CF-151WM
Superior Technology
Хоризонтален замрзнувач
Капацитет 142л
Механички контроли
Прилагодување на температурата
Лесен ентериер за чистење
Бучност 42dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 198kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxДxВ 63.2x55x85 цм

10,999 ден

ST CF-151WM
Superior Technology
Хоризонтален замрзнувач
Капацитет 142л
Механички контроли
Прилагодување на температурата
Лесен ентериер за чистење
Бучност 42dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 198kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxДxВ 63.2x55x85 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST CF-151WM”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close