ST SVC-1000DBO


ST SVC-1000DBO
Superior Technology
Електрична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка
моќност 1000W
алуминиумска телескопска цевка
Портокалово црна боја
4.5m должина на кабел
Голема четка за подови
0.5л капацитет на сад за прашина
ХЕПА филтер

3,299 ден

ST SVC-1000DBO
Superior Technology
Електрична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка
моќност 1000W
алуминиумска телескопска цевка
Портокалово црна боја
4.5m должина на кабел
Голема четка за подови
0.5л капацитет на сад за прашина
ХЕПА филтер

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST SVC-1000DBO”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close