VIVAX HOME Комбиниран шпорет FC-31502 WH


Енергетска класа: A
Димензии (ДxBxШ): 50x85x65cm
Волумен на печката l: 52

Останати карактеристики:
Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)
Материјал на горната плоча: Бел емајл
Материјал на плочата за управување: Бел метал
Материја на бочните страни: Бел метал
Поклопец: Метал
Максимална температура на печката: 250
Број на начини за печење: 3
Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло
Тип на печката: статичка
Тип на шпорет: самостоечки
Гаранција: 36 месеци

10,499 ден

Vivax шпоретите се со модерен изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Сите шпорети се создадени според потребите на едно семество за едноставно користење и се вклопуваат во секоја кујна. Економични и лесни за користење овие шторети се вистинскиот избор за вас!

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME Комбиниран шпорет FC-31502 WH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close