VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач


VIVAX HOME CFR-302H Хоризонтален замрзнувач
Енергетска класа: A+
Поставување: Самостоен
Капацитет: 302 литри
Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm

17,999 ден

Vivax Home CFR-245H замрзнувачот е идеалн избор за складирање и чување намирници за секое семество. Има зафатнина од 245l и супер моќ на компресорот кој овозможува брзо замрзнување, а со самото тоа и заштеда на електрична енергија. Има 1 корпа која не е фиксна и овозможува лесно преместување, лесен е за чистење, и се одликува со многу мала бучавост. Вратата е фиксна има функција за предупредување на превисока температура, капацитет на замрзнување 14kg/24h. Гаранција 5 години

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close