VIVAX HOME VF-157 WH вертикален замрзнувач


VIVAX HOME VF-157 WH вертикален замрзнувач
Енергетска класа: A+/F
Поставување: Самостоен
Капацитет: 157 литри
Димензии (ШхВxД): 55 × 142 × 55 cm

15,990 ден

VIVAX HOME VF-157 WH вертикален замрзнувач
Енергетска класа: A+/F
Поставување: Самостоен
Капацитет: 157 литри
Димензии (ШхВxД): 55 × 142 × 55 cm

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME VF-157 WH вертикален замрзнувач”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close