,

WHIRLPOOL AMW 435 / IX


WHIRLPOOL AMW 435/IX
Вградна микробранова печка
Инокс
ЛЦД Дисплеј
22л капацитет
750W
ротирачка чинија 25цм
електронски контроли
тајмер
4 температурни позиции
заклучување од деца
3Д дистрибуција на брановите
38.5×59.5×32 цм

15,999 ден

WHIRLPOOL AMW 435/IX
Вградна микробранова печка
Инокс
ЛЦД Дисплеј
22л капацитет
750W
ротирачка чинија 25цм
електронски контроли
тајмер
4 температурни позиции
заклучување од деца
3Д дистрибуција на брановите
38.5×59.5×32 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “WHIRLPOOL AMW 435 / IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close