Машина за садови FAVORIT E60-A22 X


Димензии: В/Ш/Д 85/59,8/59,8
Максимален капацитет 13 сета садови
Програми 7
Трета полица
Лед Дисплеј
Енергетска класа:A ++
Класа на сушење:A
Ниво на бучава: 57 DB

18,900 ден

Димензии: В/Ш/Д 85/59,8/59,8
Максимален капацитет 13 сета садови
Програми 7
Трета полица
Лед Дисплеј
Енергетска класа:A ++
Класа на сушење:A
Ниво на бучава: 57 DB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Машина за садови FAVORIT E60-A22 X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close