-6%
,

Bosch KGV36VWEA


Опис:

KGV36VWEA e seria 4, A++ ен. класа,самостоен фрижидер со VitaFresh фиока
Low Frost-иновативна технологија на одмрзнување која штеди енергија со тивка работа на моторот
Ентериер со метални апликации
LED внатрешно осветлување во ладилникот

FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
Електронско регулирање на температурата
Врати: бела боја, страници: бели
Ладилник дел:

Автоматско одмрзнување во ладилникот
Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
4 сигурносни полици од калено стакло, од кои 1 полица е EasyAccess

EasyAccess-полица на лизгач
Држач за шишиња -хромиран,елегантен

Систем за свежина:
VitaFresh фиока со прилагодлива влажност – овошјето и зеленчукот остануваат свежи подолго
Замрзнувачки дел:
Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
2 полици за замрзнати производи, од која 1 е BigBox
BigBox: голема фиока во замрзнувачот
Календар за замрзнати производи
Технички информации:
Вкупен корисен волумен: 307 л.
Употреблив волумен ладење дел: 213 л.
Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
Издржливост при прекин на електрична енергија: 23 часa
Климатска класа: SN-T
Емисија на бучава: 39 dB (A) re 1 pW
Годишна потрошувачка на енергија: 233kWh

Димензии (В х Ш х Д): 186 x 60 x 65

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Отворање на вратата десно,може да се смени

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. E

37,490 ден 39,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch KGV36VWEA”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close