-7%

Bosch PRB3A6D70


PRB3A6D70 е seria 8 стаклокерамичка домино плинска плоча

Дизајн:
Брусен преден раб со странични лајсни

Опрема:
FlameSelect: за прецизно подесување на пламенот на девет индивидуални нивоа
DigitalDisplej: го прикажува избраното ниво на енергија и преостанатата топлина за дополнителна удобност и безбедност

Единечно палење

Главен прекинувач: ja исклучува целата зона за готвење со едно притискање на копче

Носечките делови на плочата се направени од лиено железо, погодни за миење во машина за садови
Перформанси:
2 плински полиња:

1 голем горилник(моќен): 2,8 kW
1 горилник(стандарден): 1.9 kW
Животна средина и безбедност:
Термоелектричен осигурувач кој го спречува истекувањето на гас
Индикатор за преостаната топлина

Главен прекинувач
Целосна гаранција на производот од 24мес.

27,900 ден 29,900 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch PRB3A6D70”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close