,

CANDY CDIH 1L949


CANDY CDIH 1L949
Вградна машина за миење садови BRAVA
Ширина 45цм
Капацитет 9 комплети
5 програми
ЛЕД индикатори
Брз програм 30 минути
Максимална температура 60 степени
Прилагодлива горна корпа
Индикатори за сол и сјај
Звучна сигнализација за крај на програма
Одложен старт до 9 часа
Аквастоп систем за заштита од протекување
Бучност 49dB
Нова Ф енергетска класа
Димензии 81.4×44.8×55.9 цм

17,999 ден

CANDY CDIH 1L949
Вградна машина за миење садови BRAVA
Ширина 45цм
Капацитет 9 комплети
5 програми
ЛЕД индикатори
Брз програм 30 минути
Максимална температура 60 степени
Прилагодлива горна корпа
Индикатори за сол и сјај
Звучна сигнализација за крај на програма
Одложен старт до 9 часа
Аквастоп систем за заштита од протекување
Бучност 49dB
Нова Ф енергетска класа
Димензии 81.4×44.8×55.9 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “CANDY CDIH 1L949”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close