Favorit МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ E60 – A22N


ДИМЕНЗИИ
В/Ш/Д 85/59,8/59,8

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ
13 СЕТА САДОВИ

ПРОГРАМИ
7

ТРЕТА ПОЛИЦА

ЛЕД ДИСПЛЕЈ

БРЗ ПРОГРАМ
30 МИН. НА 40 °C

КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО (1/2) ПОЛНЕЊЕ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
E

КЛАСА НА СУШЕЊЕ
A

БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА
57 DB

ОДЛОЖЕН СТАРТ
1, 2, 3…..24 ЧАСА

ЕДЕН ЦИКЛУС
4,5 Л ДО 9 Л ВОДА СООДВЕТНО НА ПРОГРАМАТА

ТРАЕЊЕ НА ПРОГРАМА (ECO ПРОГРАМА)
171 МИН

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ECO ПРОГРАМА)
0,91 KWH

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ГОДИШНО)
270 KWH

ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА

ЗАШТИТА НА ГРЕАЧОТ

БОЈА
БЕЛА/ИНОКС

СКРИЕН ГРЕАЧ

МЕТАЛЕН ФИЛТЕР

ON/OFF КОПЧЕ

СТАРТ/ПАУЗА КОПЧЕ

ИНДИКАТОР ЗА КРАЈ НА ПРОГРАМАТА

ИНДИКАТОРИ ЗА ФУНКЦИЈАТА МИЕЊЕ/СУШЕЊЕ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ

ДЕТСКА ЗАШТИТА

ПОСЕБНА ОПЦИЈА ЗА МИЕЊЕ СО ТАБЛЕТИ

ОПЦИИ ЗА ЕКСТРА ХИГИЕНА; ЕКСТРА ПЛАВЕЊЕ; ЕКСТРА СУШЕЊЕ

17,700 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ E60 – A22N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close