,

Favorit ФРИЖИДЕР БЕЗ КОМОРА L 1002N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
82,1/48/50 CM

ВОЛУМЕН
91/89 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

БОЈА
БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
113 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ
43 DB

9,390 ден

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
82,1/48/50 CM

ВОЛУМЕН
91/89 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

БОЈА
БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
113 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ
43 DB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ФРИЖИДЕР БЕЗ КОМОРА L 1002N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close