Favorit ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ F 2451N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
144/54/60 CM

ВОЛУМЕН
210 L / НЕТО 182 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
P600

БОЈА
БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

САД ЗА МРАЗ

ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ

ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
238 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ
41 DB

16,700 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ F 2451N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close